Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)
Запрошуємо Вас до їдальні "Велика Ложка"

Пилигримм У ритмі робочого дня обідній час має особливу цінність - відпочити, відновити енергетичні резерви організму, насолодитися смачною і корисною домашньою кухнею... Саме тому ми запрошуємо Вас у їдальню "Велика ложка"!

 
У нас смачно.

Stolovaya Ціль нашого підприємства - щоб відвідувачі в круговороті сучасного життя не забули смак матусіного борщу, ароматного супу, пшеничної каші з домашньою котлетою, соковитих салатів, запашної випічки. Різноманітне меню, відмінний смак страв, приготовлених кваліфікованими кухарями й по-справжньому щедрі порції, ми впевнені, заслужать схвалення наших відвідувачів.

 
У нас корисно.

Напевно, немає необхідності нагадувати про переваги здорового й повноцінного харчування сучасній людині. І все-таки, незважаючи на інформованість і згоду в цьому питанні, люди часто піддаються спокусі "перекусити на ходу" коли опиняються в обідній час не вдома.

Пообідавши в їдальні "Велика ложка", Вам вже не захочеться вертатися до старих звичок. 
Складові наших страв - це тільки високоякісні, сертифіковані, натуральні продукти з постійним контролем якості й дотриманням санітарних норм.

 
У нас швидко.

Кожний відвідувач самостійно формує замовлення з розмаїтості готових страв. Замість томливого очікування для приготування, у нас Ви насолоджуєтеся прекрасною кухнею без втрати часу.

 
У нас затишно.

Фото У їдальні "Велика ложка" забезпечений дійсно високий рівень комфорту. Затишний інтер'єр у національному стилі, зі  столами й стільцями з натурального дерева, кондиціонований зал у літню пору, тиха, спокійна атмосфера, ми сподіваємося, будуть оцінені Вами по-гідності.

 
У нас недорого.

Співвідношення загальнодоступних цін - відмінного смаку і якісного сервісу є найважливішим пріоритетом для нашого підприємства, і явною перевагою для Вашого бюджету.

"Велика ложка": гарячий обід - це Ваше здоров'я.

Чекаємо Вас за адресою:

вул. Рюміна, 16
Тел. (0512) 47-35-15
Тел. (0512) 46-72-13
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Наши преимущества

№1 Предлагаем огромный ассортимент блюд на любой вкус и «кошелек»

№2 Используем экологически чистые продукты высшего качества, имеющие сертификаты, имеются договора с компаниями по доставке мясных, рыбных и овощных продуктов с хладокомбинатов и овощехранилищ

№3 Проводится постоянный контроль со стороны санэпидемнадзора – микробиологические исследования помещений, сырья и готовой продукции.

№4 Всегда под контролем своевременность прохождения медосмотров сотрудников компании