Russian (CIS)Ukrainian (Ukraine)

Фото Фермерське господарство "Владам"

Компанія "Владам" - це цілісний аграрний комплекс на півдні України, що містить у собі вирощування й зберігання овочів, виробництво натуральних соків і овочевої консервації.
Завдяки завзятій праці й Божій милості на сьогоднішній день "Владам" одне з найбільших аграрних підприємств України. Ми забезпечуємо свіжими якісними овочами жителів України протягом усього року.
В 2003 році компанія "Владам" запустила виробництво овочевих консервів і соків. Асортимент продукції, торгівельної марки "Владам" включає: огірки мариновані, томати мариновані, огірки по-домашньому, томати по-домашньому, асорті овочеві, томатна паста, сік томатний, соки морквяні, гарбузові.
Наша продукція виготовляється за домашніми рецептами, має чудові смакові якості, не містить консервантів і штучних добавок.

 

Фото Насіння овочевих культур

Ми пропонуємо Вам широкий вибір високоякісних насінь овочів кращих сортів і гібридів "Clause" (Франція), адаптованих до наших кліматичних умов, які пройшли спеціальну обробку й мають високу стійкість до шкідників і хвороб. 
Придбати насіння можна в наших дилерів по всій Україні, а також у нашім спеціалізованому магазині для фермерів і городників "НАСІННЯ" (Миколаїв). Також Ви можете знайти там багато корисного й необхідного для ведення сільськогосподарських робіт. Це - засоби захисту рослин, мінеральні добрива, інвентар садово-городній, краплинна система поливу на дачних і фермерських ділянках, обприскувачі та багато чого іншого.

 

Фото Готель "Пілігрим"

"Пілігрим"- затишний невеликий готель у центрі Миколаєва. Сучасні номери класу "люкс" і "стандарт", які надають і обслуговують гостинний і уважний персонал, завжди раді прийняти гостей. Комфортні умови для відпочинку допоможуть відновити сили, а повне забезпечення номерів засобами комунікації, бути на зв'язку із близькими або партнерами по бізнесу.
Готель "Пілігрим" ідеально підходить для бізнес- відряджень, сімейного відпочинку, туристів і спортсменів.

 

Фото Піцерія "Владам"

Наша піцерія перебуває в серце дозвілля і ділового життя Миколаєва (вул.Садова,3-Б).
Ми раді запропонувати городянам і гостям десять різних рецептів піци, традиційну українську і європейську кухню, а також власні кулінарні новинки.
У нас Ви зможете ситно пообідати, швидко перекусити, або просто розслабитися за чашечкою ароматної кави.
У банкетному залі піцерії можливе проведення Ваших урочистих заходів і свят.

 
Наши преимущества

№1 Предлагаем огромный ассортимент блюд на любой вкус и «кошелек»

№2 Используем экологически чистые продукты высшего качества, имеющие сертификаты, имеются договора с компаниями по доставке мясных, рыбных и овощных продуктов с хладокомбинатов и овощехранилищ

№3 Проводится постоянный контроль со стороны санэпидемнадзора – микробиологические исследования помещений, сырья и готовой продукции.

№4 Всегда под контролем своевременность прохождения медосмотров сотрудников компании